E-Ticaret Ankara

Günümüzde e-ticaret sitesine ihtiyaç duymayacağını düşündüğümüz en büyük markalar bile, satışlarının ciddi miktarlarını internet üzerinde e-ticaret sitelerinden sağlamaktadırlar.İster hizmet sektöründe (örnek: Biz), ister ticaret sektöründe olun, artık internet her evde mevcut doluğundan dolayı, her kullanıcı bir müşteri adayı konumuna gelmiştir.Düşünün siz evde uyurken, veya sinemada film izlerken, çalışan bir ofisiniz veya mağazanız, ayrıca müşterilerinizle ilgilenen bir e-ticaret siteniz mevcut. Hayal edin. Siz uyurken bile birileri,birşeyler satın almak veya bir hizmete ulaşmak için sizin sitenizde ve sizden haberdar artık. E-ticaret sitelerinin ana amacı budur.
Biz YF Bilgisayar Ekibi olarak 2 kategoride bu işi ele aldık:

1) Doğrudan site üzerinden satış yapan e-ticaret sitelerimiz
2) Alıcı ve satıcıyı birleştiren,satıcı ile alıcıyı tanıştıran e-ticaret siteleri
Her iki çalışmamızda da ana kriterlerimiz etken, ama olmazı olmaz yazılımlarımızda ayrılmaz bir bütün olarak siz değerli dostlarımıza sunulmaktadır.

Ortak noktalarda ürünün görsel doneleri, ve alıcının ihtiyacına kısa ve öz yanıtlar veren genel açıklamaları, ve alıcının sinir hücrelerine “hadi satınal, hadi ara, ne duruyorsun?” komutunu gönderecek, tasarım temaları önem taşımaktadır.Bunun yanında her zaman belirttiğimiz üzere tüm tasarımlarda, mevcut site statik veya dinamik olsun,reklam alanları, web sitesi sahibi olarak idare etmek istediğiniz tüm noktalar özel olarak yazılımla web sitenize, yine en ekonomik şekilde eklenebilir.

Web tasarım çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için iletişim formumuz aracılığıyla müşteri temsilcilerimize mesaj gönderip, size dönüş yapmamızı sağlayabilirsiniz.

Aşağıdaki formu doldurun hemen sizinle iletişime geçelim !
Ankara merkezli firmamız Ankara'nın her bölgesinde faaliyet göstermektedir.

Demo Talep Edin !