Yazılım Platformları Ankara

Yazılım, ürün inovasyonlarının ve rekabet gücünün sürdürülebilirliği açısından kritik önem taşıyan bir öğedir. Her şirket bir yazılım ve sistem bütünleştirme şirketine dönüşmektedir. Geçtiğimiz yıl pazara sunulan ürünlerin yaklaşık %66’sı, ayırt edici özellik olarak yazılımı kullanmaktadır.

Akıllı dünyada başarı, işletmelerin fark yaratan bir değer sağlamak amacıyla donanım kullanımını, birbirine bağlılığı, analitiği, yazılımı ve sistem zekasını ne kadar iyi denetleyebildiğine bağlıdır.

Bu dönüşüm, ürün değerinde daha önce benzeri görülmemiş artışlara neden olmaktadır. Ancak, gelişmiş ürünler tasarlanması yeni fırsatların başarısız olmasına neden olabilir. Bir uçakta, üç katlı bina yüksekliğinde kitaba eşdeğer milyonlarca satırlık yazılım kodu bulunabilir ve bu kodun içerdiği tek yazım hatası çok ciddi sonuçlara yol açabilir.

Yazılım, dünyadaki üreticiler için müşteri memnuniyeti, güvenlik derecelendirmeleri, ürün güvenilirliği, karlılık ve risk ve bir yenilikçi olarak genel imajları açısından önemli bir rol oynamaktadır.

Akıllı ürünler için neden IBM?

IBM, ürünlerinizi daha akıllı hale getirmenize yardımcı olacak yazılım, donanım ve hizmetleri sağlayabilir.

Aşağıdaki formu doldurun hemen sizinle iletişime geçelim !
Ankara merkezli firmamız Ankara'nın her bölgesinde faaliyet göstermektedir.

Demo Talep Edin !